Record Power partnerství

RECORD POWER PARTNERSTVÍ

V roce 2019 si nás britská společnost s dlouholetou tradicí výroby dřevoobráběcích strojů vybrala jako svého partnera pro vzájemnou spolupráci. Testujeme a děláme recenze strojům, pomáháme řešit servisní záležitosti a podílíme se na společných projektech.

V letech 2019 a 2020 jsme předváděli soustružení dřeva ve stánku Record Power na výstavě Ligna Bohemia na jejich firemních soustruzích. Bohužel další společné projekty zastavila Covid pandemie, i přesto ale připravujeme další projekty.

RECORD POWER SPOLEČNOST

Soustruhy Record Power jsou velmi oblíbené stoje, které dominují na trhu svým designem, kvalitou a cenou. Jedná se o moderní stroje, které uspokojí jak hobby soustružníky, tak profesionály. Navíc dřevoobráběcí stroje Record Power nabízejí 5 letou záruku. Menší truhlářské dílny ocení i kvalitní truhlářské stroje - formátovací pily, hoblovky a především pásové pily.

Record Power také nabízí širokou paletu příslušenství nejen k soustruhům, ale i k ostatním strojům.

PODĚKOVÁNÍ

Chtěli bychom poděkovat Davidovi Kimelovi a Davidovi Matuškovi z Record Power za to, že si studio Krásu dřeva vybrali za partnera a za výbornou spolupráci. Ceníme si velmi také podpory zástupce Record Power pro Evropu, pan Felixe Müllera. Těšíme se na další společné projekty a spolupráci!