OBCHODNÍ PODMÍNKY KURZY

OBECNÉ

Kurzy a zážitkové soustružení jsou určeny pro všechny od 12 let. Účastník kurzu dodržuje pracovní bezpečnostní pravidla a řídí se pokyny lektora. Soustružení je bezpečné! Ochranné brýle jsou k dispozici v dílně.

Víkendový kurz začíná v sobotu i v neděli v 9:00 a končí v 18:00 na adrese: Kralupská 2/47, Praha - Ruzyně, Praha.

Parkování je v areálu zdarma a sociální zařízení je v areálu dílny.

PLATBA

Platba se provádí bankovním převodem na účet Raiffeisen Bank, číslo 3263221001/5500 před zahájením kurzu nebo hotově během kurzu. Do textu platby se uvádí jméno a typ kurzu.

ODHLÁŠENÍ Z KURZU

Storno poplatek polovina kurzovného se hradí u obou typů skupinových kurzů a zážitkového soustružení v případě, že v kurzu zůstane jen jeden účastník a při odhlášení se z kurzu 14 dnů a méně před zahájením kurzu. Pokud se během této doby přihlásí jiný účastník, storno poplatek se neúčtuje.

Při odhlášení se účastníka z individuálního kurzu 14 dnů a méně před zahájením kurzu se je storno poplatek 25 % z celkové ceny. Obě strany se mohou dohodnout na změně termínu bez uplatnění storno poplatku.

ZRUŠENÍ ZE STRANY DODAVATELE

Pokud dojde ke zrušení kurzu ze strany dodavatele, vrací se kurzovné v plné výši, nebo se účastnící přihlásí na jiný termín.

KURZ U ZÁKAZNÍKA

Při konání kurzu u zákazníka jsou účtovány náklady spojené s cestováním. Náklady na palivo nebo ubytování. Zákazníkovi, který nemá vlastní vybavení, se účtuje jednorázový manipulační poplatek 600Kč.